Geciktirici Spreyler

Stag Sprey Kullanımı Nasıl Yapılır?

Birçok erkeğin ortak kaderi olan erken boşalma sorununda geçici bir çözüm sunan Stag sprey kullanımı oldukça basittir. Sprey ilaç gibi olmaması sebebi ile yalnızca cinsel birleşme öncesi kullanılmaktadır. Diğer ilaç muhteviyatlı ürünler gibi günlerce kullanmanız gerekmez. Belirli saatlerde ve ya herhangi bir yiyecek içecekle kullanmanız da gerekmez.

Stag sprey kullanımı oldukça kolay ve zamansızdır. İlişkiden takribi 5 dakika önce kullanmanız ilişkiye sizi daha hazır hale getirecektir. Yoğun bir kullanıma kesinlikle gerek yoktur. İlaç değildir ve ağız yolu ile alınmamalıdır. İlişki öncesi penis ucu, gövdesi ve etek bölümü olmak üzere birer kez püskürtmeniz yeterli olacaktır. Ondan sonra herhangi bir uyarılma ile hızla sertleşmenizi sağlar ve ilişki süresince boşalmanızı siz isteyene kadar erteler.

"<yoastmark

Stag Sprey Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stag sprey kullanımı oldukça basittir. Erken boşalma probleminizi ve ilişki süresince penis sertliğinizi korumaya yardımcı olan bu ürün kolay sahip olacağınız ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ürün herhangi bir yan etki içermez.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanımında dikkat edilmesi gerekenler oldukça akılda kalıcıdır. Kesinlikle herhangi bir içeceğe ya da yiyeceğe dökerek kullanmamalısınız. Ağız yolu ile doğrudan almamalısınız ve ağız ile temasında bir doktora başvurmalısınız. Çok yoğun miktarda sıkmamaya özen göstermelisiniz az bir kullanım bile oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Penise doğrudan sıkıldığından emin olmalısınız.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir