Geciktirici Spreyler

Stag Nedir Nasıl Kullanılır?

Stag 9000 Nedir?

Stag 9000 Geciktirici Sprey

Kullanılarak geciktirici bir durum sağlayan stag 9000 ile uzun ilişkiler yaşanabilir. Ürün kişinin erken boşalma problemi adına üretilmiştir. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde sorunlar ile karşılaşmada oldukça yarar sağlayabilir. Erkeğin orgazm süresini uzatmaya yönelik tasarlanmış olan bu sprey ile daha kaliteli ve uzun cinsel birliktelikler yaşanabilir. Özellikle sprey şeklinde yapılmış olması ile kişiye daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Bu geciktirici sprey, renksizdir, toksik içermeyen ve ozon ile dost bir geciktiricidir.

Stag Nasıl Kullanılır ve İçeriği

Müşteri memnuniyetinin oldukça fazla olduğu stag 9000 geciktirici spreyler ile kolay kullanımlar sağlanabilir. Genellikle erkeklerin ilgi gösterdiği üründe, kullanım aşaması önemli bir durum yaratmaktadır. Testislere ve penisin alt kısımlarına gelecek şekilde spreyin sıkılması gerekmektedir. Yaklaşık olarak 3 ila 8 arasında bir sıkım gerçekleştirilmektedir.

Bu durum gerçekleştikten 10 dakika kadar sonra kişi ilişki için hazır bir hale gelebilir. Doğal ve bitki özlerinden üretilmiş olan geciktirici spreyin karşı cinse ve insan sağlığına zarar olmamaktadır. Sıvı ile teması ile etkisi azalabilir. Penisin çap ve büyüklüğüne göre spreyin sıkılma oranı artıp azalabilir ve bu yüzden de ürünün kullanım süresi kişiden kişiye değişebilmektedir.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir