Geciktirici Spreyler

Piyasadaki En İyi Geciktirici Sprey Markası Hangisi?

Erken boşalma cinsel ilişki sırasında meninin erkek cinsel organından vaktinden ve ya istenilenden önce boşalmasına verilen isimdir. Halk arasında erken boşalma, erken orgazm ve ya erken gelme olarak bilinen bu durum tıp dilinde ise ejakulasyon olarak isimlendirilir. Oluşum nedenleri genellikle ruhsal etkenlerdir. Genel anlamda tedaviye sinirleri dinlendirmek, açık havada dolaşmak, sabah akşam ılık banyo yapmak ve hazmı kolay şeyler yemekle katkıda bulunulabilir.

Erken boşalan erkekler ne yapmalı diye düşünüldüğünde ilk olarak belirtilen yöntem sonu belirsiz ve zaman sınırlaması olmayan bir cinsel aktiviteye yönlendirilme olarak gösterilebilir. Böylece seksüel ilişki esnasında partnerler arasındaki yakınlık en yüksek düzeye çıkartılır ve bu yakınlık süreklilik kazanır. Cinsellikte önemli olan son noktayı düşünmeden telaşsız bir şekilde beyni o ana yoğunlaştırmaktır. Ayrıca bu yoğunlaşma sırasında bedenin serbestçe hareket etmesine olanak tanınmalıdır. Aksi taktirde toplumun genelinde kabul görmüş cinsel hurafelere uygun bir şekilde ilişki yaşanırsa ani ve etkisiz bir boşalma kaçınılmaz olmaktadır.

Erken boşalmanın beyin üzerindeki etkisi giderildikten sonra uygun bir gıda takviyesi sorunu kökten çözme konusunda etkili olacaktır. Özellikle piyasada geciktirici sprey adı altında satışa sunulan birçok ürün bu görevi fazlası ile yerine getirmektedir.

Piyasadaki en iyi geciktirici sprey markası erken boşalma sorununu giderme konusunda uzman olmanın yanında seksüel hayata başka katkıları da bulunmaktadır. Zira uzun süreli ereksiyon sağlama, sağlanan ereksiyonun güçlü ve sert olması, cinsel güçte artış sağlama bu artıların başında gelmektedir.

Bireylerin doygun bir cinsel yaşama sahip olmasını sağlayan geciktirici sprey ürünleri ilişki süresini uzatarak bayanların cinsel ilişki esnasında yaşadıkları çeşitli problemleri giderme konusunda da yardımcı olmaktadır.

Son olarak bilinmesi gereken bilgiler arasında geciktirici sprey ürünler cinsel ilişkiden kısa bir süre önce penis başına uygulama esası ile çalışmaktadır. Ayrıca belirtilenden fazla ve sık piyasadaki en iyi geciktirici sprey markası kullanılması çeşitli yan etkilere neden olabileceğinden kullanma prosedürlerine uyulması esastır.

En İyi Geciktirici Sprey Markaları

Geciktiricinin başka bir şekli bir spreydir. Bu geciktirici spreyler penisin ucuna püskürtülür ve penisin sinirlerini hafifçe uyuşturur. Bu aynı zamanda ereksiyon süresini de uzatabilir. Geciktirici spreyler ilişkiyi uzatma da oldukça etkisi fazladır. Bu spreyi çok fazla sıkarsanız, boşalmamanıza hatta ereksiyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. İşte sizler için en iyi geciktirici sprey markaları araştırmalarımız sonucunda listeledik;

 • Stag 9000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 50000 Geciktirici Sprey
 • Eros Geciktirici Sprey
 • Super Viga 60000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 150000 Geciktirici Sprey
 • Delay 48000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 100000 Geciktirici Sprey
 • Ero Marathon Geciktirici Sprey
 • Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 200000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 84000 Geciktirici Sprey
 • Super Viga 750000 Geciktirici Sprey

En İyi Geciktirici Hangisidir?

Evet, en iyi geciktirici hangisi ve kullanıcıların hangi geciktirici önerileri var, gelin bir göz atalım! Aslında geciktirici kremler ve geciktirici spreyler en iyi geciktiriciler arasında yer almaktadır.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir