Geciktirici Spreyler

His Kaybına Neden Olmayan Geciktirici Spreyler Hangileri?

His kaybına neden olmayan geciktirici spreyler

Günümüzde hanımların cinsel yaşantılarında erkeklerden en çok şikayetçi oldukları durum erken boşalma sorunlarıdır. Bu durum erkeklerin geciktirici sprey kullanması sayesinde kolaylıkla giderilmektedir. Dünya genelinde delay sprey olarak adlandırılan ürünler erkeklerin erken boşalma reaksiyonlarını önleyerek daha uzun süreli cinsel birleşim sağlamalarına olanak tanır.

Erkeğin daha uzun süreli ilişkiye girmesini sağlayan his kaybına neden olmayan geciktirici sprey ürünler bu nedenle de hanımların daha fazla haz ve tutku yaşamalarını sağlamaktadır. Böylelikle hem erkek hem de bayan daha fazla doyum ve haz kazanır. Bayan orgazm olma noktalarına bu ürünler sayesinde ulaşabilmektedir.

Günümüzde Türkiye’de birçok markanın sunduğu his kaybına neden olmayan geciktirici spreyler vardır. Bunların her biri kendi içeriğine bağlı olarak çeşitli sürelerde ilişkiyi uzatabilir. Geç boşalma ürünlerin en etkilileri olan spreyler hem erkeğe hem de bayana hizmet etmektedir.

Geciktirici Sprey Kullanımı ve Püf Noktaları

Cinsel birleşimden 15 dakika önce geciktirici sprey kullanımı gerçekleştirilmelidir. Bu süre zarfında erkek gecikme desteği sağlamış olur. Ürün penisin uç (halk dilinde; baş) kısmına sıkılarak uygulanmalıdır. Tek bir sıkma işleminden sonra ortalama 15 dakika geç boşalma etkisi sağlayabilir.

Daha fazla süreli cinsel birleşimler için bir kez sıkıldıktan sonra kurumasını bekleyerek daha sonrasında 2. Kez veya onunda kurumasını bekleyerek 3. Kez sıkılarak ilişki süresi uzatılabilir. 2 kez sıkılan bir geciktirici sprey etki süresi ortalama 30 dakikadır.

3. kez sıkılan delay sprey gecikme süresi ise 45 ila 60 dakikaya kadar aksedebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise, oral yolla ilişkiye girmek isteniyor ise, penisin geciktirici sprey kullanımı gerçekleştirildikten sonra iyi bir şekilde yıkanmasıdır.

Aksi taktirde geciktirici sprey acı tadı ile oral yollarla size ilişki imkanı vermemektedir. Bol su ve sabun yardımı ile yıkandığında oral yollar ile ilişkiye girilebilir. Yıkanmadığı taktirde ise anal veya vajinal birleşimlerde herhangi bir yanma etkisi yapmaz. Tamamen doğaldır ve zararsızdır.

Sitemizden orjinal ve %100 etkili his kaybına neden olmayan geciktirici spreyler sipariş verebilirsiniz. Cinsel yaşamınızı renklendirmek için his kaybı yaşamadan geciktirici spreyler kullanabilirsiniz.

His kaybına neden olmayan geciktirici sprey isimleri

Erken boşalmadan kurtulmanın basit ve etkili yöntemlerinden birisi olan his kaybına neden olmayan geciktirici sprey isimleri araştırdık ve sizler  için paylaşıyoruz. İşte his kaybına neden olmayan geciktirici sprey isimleri;

  • Stag 9000 geciktirici sprey
  • Super viga 84000 geciktirici sprey
  • Super viga 150000 geciktirici sprey
  • Super viga 50000 geciktirici sprey
  • Super viga 100000 geciktirici sprey
  • Eros geciktirici sprey
  • Ero marathon geciktirici sprey
Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir