Geciktirici Spreyler

Hangi Geciktirici Sprey Daha İyi?

Hangi geciktirici sprey daha iyi?

Geciktirici spreyler sadece Türkiye’de değil dünyada da en çok kullanılan ve en etkili geciktirici ürünler arasındadır. Cinsel hayatınızda istediğiniz performansı yaşayamıyorsanız, hem siz hem de partneriniz her birleşme sonunda mutsuz oluyorsanız çözüm artık çok basit. En iyi geciktirici spreyler erkeklerin imdadına yetişiyor.

  • İlişkiye girmeden 5 veya 10 dakika önce penisin uç kısmına masaj yaparak sıkılmalıdır.
  • Yoğun bir kullanıma gerek yoktur. 2 kere püskürtmek yeterlidir.
  • İlişki süresini 30 ile 45 dakika arasına çıkartmaktadır.
  • Alacağınız zevk iki katına çıkmaktadır.
  • Kullanımında herhangi bir yan etki yoktur.
Hangi geciktirici sprey daha iyi?

Hangi geciktirici spreylerin en iyisi hangisi?

Hangi Geciktirici Sprey Daha İyi?

Erken boşalma problemlerinden muzdarip olan erkekler bir an önce erken boşalma sıkıntısını gidermek istemektedir. Hangi geciktirici sprey daha iyi diye araştırma yaparak bir an önce en iyi geciktirici spreylerden satın almayı planlamaktadırlar.

Penisin üstüne uygulanan geciktirici sprey deri yüzeyine asla bir zarar vermediği gibi aksine deride parlaklık ve canlılık sağlayacaktır. İçindeki aktif bileşenleri sayesinde koruyucu özelliği olan geciktirici sprey sürtünmeden kaynaklı tahrişi yok edecektir. Sizi ve partnerinizi rahatsız edecek herhangi bir koku yaymaz. Yalnız oral seksten önce sabunlu su ile penisinizi yıkamanız gerekmektedir. Çünkü partnerin ağız ve dudak kısımlarında uyuşmalar yaşanabilir.

Geciktirici sprey penis üstündeki haz alan uyarıcı bölgeyi nasıl etkiliyorsa vajina içinde olan haz bölgelerini de etkileyerek karşılıklı cinsel hazzı en üst seviyeye çıkartmaktadır. Artık geciktirici spreyler sayesinde erken boşalma derdine çare bulacaksınız. Öz güveniniz ve cinsel performansınız en yüksek seviyelerde olacaktır.

Hangi geciktirici sprey daha iyi diye soruyorsanız sitemizde yer alan en iyi geciktirici spreyleri sizler için özenle seçip satışa sunduk. Etkisi en iyi ve çok beğenilen geciktirici spreyler ile istediğiniz cinsel yaşam sizleri bekliyor. Partnerinizin “artık yeter boşal” diye çınlamaları kulaklarınızdan gitmeyecek!

Mutlu çiftlerin tercihi en iyi geciktirici sprey

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir