Geciktirici Spreyler

Geyik Boynuzlu Sprey Erken Boşalma Geciktirici

Geyik boynuzlu  sprey geciktirici sprey stag 9000

Sitemizde orjinal alman malı stag 9000  sprey satılmaktadır.Bir çok insan tarafından geyik boynuzlu  sprey olarakta bilinen bu orjinal  sprey kullanabileceğiniz en iyi  spreydir.Ülkemizde ve avrupada Firmamız yaklaşık 15 yıldan beri bu spreyi satmaktadır.Özelikle bir kaç yıl öncesine kadar bu sprey eczanelerde’de satılmaktaydı. Fakat şuan eczanelerde bu  spreyi bulmanız oldukça zor.

Beyaz kutulu üzerinde geyik resmi olan bu spreyin piysada ve internette bir çok sahtesi bulunmaktadır.Bu sahte spreylerin faydadan çok insana zararı bulunmaktadır.

stag  9000 sprey hiç bir şekilde kimyasal zararlı maddeler içermez tamamen bitkisel bir spreydir.Bu sebeblerden dolayı insan vucuduna her hangi bir zararı yoktur.

Bakanlık tarafından onaylı bu spreyin etkisi kişiden kişiye değişmektedir.Fakat edindiğimiz tecrübelere ve müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda stag 9000 sprey etkisi kişiden kişiye değişmektedir.

spreyin kullanımı oldukça basittir.Cinsel ilişkiye girmeden 15 ile 20 dakika  önce penis uç kısmına 3-4 defa püskürtüm masaj yaparak penise iyice uygulayın daha sonra bekledikten sonra ister su ile yıkayıp ilişkiye girebilirsiniz.Yıkamadanda ilişkiye girilebilir fakat bayanın cinsel organ bölgesinde hafif bir yanma olabilir.Bunun dışında her hangi bir sakıncası yoktur.

Sitemizden aldığınız stag 9000 spreyin kutusunda sprey hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.Lütfen kutu üzerinde yazan talimatlaru uygulayınız.

sprey siparişi vermek için isterseniz telefonla sipariş verebilirsiniz. Yada sitemizde sipariş formunu doldurarak siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişiniz kapalı paket şeklinde gizlilik içerisinde kargo ile kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir