Geciktirici Spreyler

Geciktirme Spreyleri Erken Boşalmayı Giderici Sprey

Erken Boşalmayı Geciktirme Spreyi

Erken boşalma sorunu görülen vakaların yüzde birinden az kısmı bedensel bir takım sorunlara dayanmaktadır. Geri kalan kısmı ise bedensel değil psikolojiktir. Zira genel olarak duyguları ve hazları kontrol etmeyi bilmemekten oluşur ve kısa sürede terapi  ile tedavi edilebilmektedir.

Yapılan araştırmalar sonucu en yaygın olarak rastlanılan konu gençlik çağlarında yapılan mastürbasyonlar ve bu mastürbasyonlar esnasında hissedilen yakalanma korkusudur. Dolayısı ile aşırı heyecan ve bir an önce boşalıp o hazzı yakalamak erken boşalmayı tetiklemektedir. İlişki esnasında ya da öncesinde partnere duyulan aşırı ilgi, bağlılık ve sevgi heyecanı arttırıp erken boşalmaya neden olabilir. Kişilerde uzun süren cinsel perhizler sonrası kurulan ilişkilerde de erken boşalma görülme olasılığı çok yüksektir. Para karşılığı kurulan ilişkilerde tıpkı mastürbasyon gibi yalnız olarak tek taraflı hazza yönelik duygular olduğundan orgazm zamanlaması gibi bir sorun ortada yoktur burada da amaç boşalıp rahatlamaktır.

Sadece erkeklerin değil bayanların da cinsel yaşamlarını kabusa çevirebilen erken boşalma etkili erken boşalmayı geciktirme spreyi ürünler ile düzeltilebilmektedir. Zira geciktirme spreyi ürünler cinsel birliktelik sırasında erken boşalma problemi yaşayan bireylerde daha tatmin edici bir birliktelik yaşamak amacıyla üretilen sprey şeklinde geciktirici ürünlerdir. Hoş bir kokuya ve değişik aromalara sahip olan geciktirme spreyi ürünler hem cinsel birlikteliği uzatmakta hem de ortama etkileyici ve rahatlatıcı bir koku vermektedir. Ayrıca bu tarz ürünler erken boşalmayı engellediği gibi duyarlılığı da kontrollü hale getirir.

Erken boşalmayı geciktirme spreyi tarzındaki ürünlerin penis üzerindeki geciktirici etkisi kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber minimum 45 dakikadır.  İlişkiye girmeden yaklaşık 15-30 dk. önce penis yüzeyine sıkılma sureti ile uygulanması tavsiye edilen geciktirme spreyi formatındaki ürünlerin yapılan araştırmalarda yan etkisine rastlanmamıştır ve zararsız olduğu belirtilmiştir.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir