Geciktirici Spreyler

Geciktirici Spreyler Ne İşe Yarar?

Geciktirici spreyler erken boşalma sorunu var olan kişilerin daha çok zevk almasını ve daha uzun sevişmeyle partnerini tatmin etmesini sağlar. Geciktirici spreyler sadece erken boşalanlar için değil genç ve deneyimsiz erkeklerde prostatı olan erkeklerde de çok etkilidir.

Geciktirici spreylerinde genel olarak vitaminler bulunur. Bu vitaminler daha çok deriyi besler parlaklık verir penisin daha dik ve sert durmasını sağla. Bu sertlik ve kayganlık cinsel birleşmede partnerine daha çok ve daha uzun zevk verecek daha çok tatmin olmayı sağlayacaktır. Partnerinizin memnun kalması durumunda sizinle daha çok görüşecek ve daha çok birlikte olmanızı sağlayacaktır.

Geciktirici spreylerinde herhangi bir yan etkisi bulunamamıştır. Bilim adamlarına göre kullanılan lidokin maddesi düzenli bir geciktirmeyi sağladığını ortaya koymuştur. İçlerinde bitkisel karışımlarda olan ürünler fabrikasyon yoluyla size ulaştırılıyor. Ancak yaşlıların ve kalp hastaların cinsel birleşmede kendilerini daha stresli ve korkulu hissedebilirler buda ölümlere yol açabilir.

Minumum dozlarda ve daha çok kendinizi fazla kasmadan girilecek cinsel birlikteliklerde bu etkide kalkacaktır. Genel kullanımında 16 ile 45 yaşları arası kullanımı tavsiye ediliyor. Kullanılış açısından çok basit bir kullanım şekli vardır. Deriye 3 ile 5 defa sıkılarak ve sonrada deriyi ovarak kullanılabilir.

Etkisini göstermesi 5 ila 15 dakika arası beklemek gerekir. Oral birleşmelerde spreyin minumum düzeyde kullanılmasında yarar vardır. Bazı spreyler kullanım açısından iyi değildir. Ciltte kızarıklara ve şişmeler yol açabilir.  Bununla karşılaşıldığında ürünü kullanmayı bırakınız. Ve bir doktora başvurunuz. Bilmediğiniz markalar kullanmayın sağlık uzmanların önerilerine göre kullanabilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir