Geciktirici Spreyler

Geciktirici Sprey Yorumları Nelerdir?

Erken boşalma kısaca tanımlanacak olursa erkeğin çeşitli dış faktörlerin etkisi sonucu partneri ile uyumlu bir seksüel aktivite yaşayamadan boşalması durumudur. Tanımından da anlaşılacağı gibi asla bir eksiklik ve ya yetersizlik olmayıp sadece geçici süreli bir uyum sorunudur. Genellikle oluşmasında altta yatan etmen psikolojik olarak öne çıkmaktadır. Nadiren de olsa fiziksel etkiler rol oynayabilmektedir.

Erkeklerde erken boşalma sorunu oldukça sık görünen fakat kolay kolay hiçbir erkek tarafından yüz üstüne çıkarılan bir durum değildir. Ağırlıkla saklanıp uzunca bir süre bu erken boşalma sıkıntısını yaşamayı tercih ederler. Hatta bazen kulaktan duyma koca karı yöntemlerine başvurarak içinden çıkılmaz bir durumun oluşmasına vesile olabilirler. Oysaki uygun geciktirici sprey yorumları ile erkeklerde erken boşalma sorunu ortadan kaldırılıp daha kaliteli ve daha uzun süreli cinsel birleşmeler yaşanabilir. Yeter ki erkek erken boşalma sorununu çözmeyi kafasına koysun.

Erkeklerde erken boşalma sorunun temeli genellikle psikolojik sebeplere dayanmaktadır. Bilinmesi gereken en önemli nokta erken boşalma, geciktirici sprey yorumları ile tedavisi kesinlikle mümkün olan bir durumdur. Günümüzde birçok farklı “geciktirici sprey yorumları” ile erkeklerde erken boşalma başarı ile çözümlenebilmektedir.

Erken boşalma her ne kadar cinsel bir hastalık veya yetersizlik gibi görülse de, aslında bir problem olmayıp, cinsel bir uyumsuzluktur. Cinsel ilişkide en önemli şeylerden biri uyumdur. Bu yüzden de erkeğin, kadının orgazma ulaşmasından önce veya ona ruhen yetecek kadar beraber olamayıp erken boşalmasını bir sorun olarak tanımlamaktan daha çok cinsel uyumsuzluk olarak gösterilmesi gerçekçi bir yaklaşım olacaktır.

Erkeklerde erken boşalma sorunu baş göstermesi halinde, partnerinin ona destek olması ve yaşanılan bu durumu erkeğe bir yetersizlik olarak değil sadece geçici ve çözümü olan bir rahatsızlık olarak hissettirmesi gerekir. Bilinmelidir ki bu uyumsuzluk sorununda en önemli şeylerden birisi de partnerinin erkeğe sağladığı manevi destektir.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir