Geciktirici Spreyler

Geciktirici Sprey Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Geciktirici Sprey Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tetikleyicilere hormonların üretimini düzenleyen beyin veya penis aşırı duyarlılığı neden olabilir. Geciktiren spreyler genellikle penis hassasiyetini azaltan nadir anestetik maddeler içerir ve bu da ilişki süresinin uzamasına neden olur.

Uygulama sürecinin çeşitli gecikmeli spreyler için biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Geciktirici Sprey Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Tamamen hazır olduğunuzdan emin olun. Etkin maddelerin herhangi birisine alerjiniz olmadığını kontrol edin.

  • Şişeyi hazırlayın. Şişeyi kutusundan çıkarın ve kullanmadan önce birkaç kez sallayın. Püskürtme pompasına birkaç kez basınç uygulayın. Şişe formülü bıraktıktan sonra çözelti kullanıma hazır olmalıdır.
  • Hassas bir alana sprey uygulayın. Penisinizde hangi alanların en hassas olduğunu öğrenin ve ürünü uygulamaya yavaş yavaş başlayın. Tipik olarak frenulum ve glans en yüksek duyarlılık seviyesine sahip olan alanlardır ve çoğunlukla en çok hedeftir.
  • Dozajınızı belirleyin. İlk başta 1-2 sprey ile başlamak daha iyi olabilir, ancak bazı erkeklerin 3-4 sprey ile başlamaları gerekebilir. Bir seansta 4 spreyin dozajını aşmamak önerilir.
  • Doğru kullanım şeklini bulun. Bazı erkekler, çözeltiyi doğrudan penis alanlarına püskürtme yeteneğine sahip olabilirler, oysa alternatif yol parmaklarınızın üzerine püskürtün ve daha sonra penisiniz üzerine ovun. Aynı şekilde, çözelti öncelikle pamuk yünü pedi üzerine püskürtülerek hassas bölgeler üzerine uygulanabilir.
  • 5-10 dakika bekleyin. Bu sefer, boşalmayı uzatmak için solüsyonun cilde (stratum corneum’un altında) sinirlere emilmesine izin verir. Eşinizle yakın ve yakın ilişki kurmak için harcanan zaman, emmek ve yürürlüğe girmek için yeterli olmalıdır. 5-10 dakika bekledikten sonra penisinizde kalan iz miktarı hala varsa, penisini bir havlu veya bir doku ile silin. Su veya sabun çözeltinin doğru çalışmasını etkilemez. Kendinizi rahat hissetmek için kendinizi yıkamaktan veya ıslak havlu kullanmaktan çekinmeyin.
  • Yakınlık için hazırlanın. Çoğu erkek, dozun ayarlanması, uygulama sürecinin uyarlanması veya prezervatif giyilmesi ile cinsel ilişki süresinin daha da artmasına rağmen çözümün ilk kullanımından sonra dramatik olarak daha uzun cinsel ilişki yaşar.
  • Kullanımı tercihlerinize göre ayarlayın. Çözümü uygulayarak, nihayetinde hangi hedefe en iyi parçanın ve kaç spreyin ihtiyacınız olacağını öğreneceksiniz.

Genellikle her insan ilk kullanımdan itibaren daha uzun ilişki yaşar. Bununla birlikte, bazı erkekler gecikmeli sprey kullanarak duyarlılığın azaldığını ve keyifsiz bir deneyim yaşadıklarını bildirmektedir. Piyasadaki ürünler farklıdır ve optimal dozaj ve madde karışımıyla doğru olanı seçmek önemlidir. Ayrıca, çözelti yaklaşık 5 dakika sonra etkili olduğu için absorpsiyon süresi düşük bulunmamalıdır.

Bazı erkekler için çözümü samimi olmadan önce veya çözümün tam potansiyelini kullanmak için “oyundur” sırasında kullanmak ideal olabilir. Prezervatif kullanmak, herhangi bir cinsel ilişki ile şiddetle tavsiye edilir ve yalnızca gecikmeli sprey kullanmanın genel etkisini destekleyebilir.

Eğer uzun süre erken boşalmadan muzdarip olursanız, şahsen, bunun cinsel yaşamınıza gelince yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olduğunu düşünüyorum. Kelimenin tam anlamıyla, şimdiye kadar karşılaştığım, klinik bir araştırma yaptıktan sonra, erken boşalma problemleri olan erkeklere yardımcı olduğunu ortaya koyan tek ek. Sadece bu değil, montaj kalitesi, işlevi ve kontrolü ile çarpıcı bir şekilde yardımcı olabilir.

Tabii ki hepimiz kadınlarımızı tatmin edebilmek istiyoruz, bu yüzden seks sırasında tuhaf seksi olmayan şeyleri düşünmek gibi aptalca şeyler yapmadan yatağımızda daha uzun süre dayanmanın gerçekten mümkün olup olmadığını merak ettiler.

Yapabileceğiniz bir şeyin kegels olarak adlandırılması, orgazmlarınıza daha fazla denetim vermenize yardımcı olan pelvik taban kaslarını güçlendirmek için yapılan bir egzersiz ama yakında başka bir yazı ile konuşacağım. Gerçekten uygun bir saplama gibi hissedeceksin. Kullanmanız gereken spreyleri doğru miktarda bulabildiğinizden önce özel olarak denemeyi unutmayın.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir