Geciktirici Spreyler

Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Geciktirici spreyler işe yarıyor mu konusu kullanımının artmasıyla beraber çok daha geniş bir kitle tarafından merak edilmeye başlandı. Özellikle diğer alternatif ürünlere kıyasla daha kolay bir kullanımı olması bu ürünü popüler yapan detaylardan birisidir. Eğer yaşadığınız erken boşalma problemini yenmek istiyorsanız, bunu gerçekleştirirken en sağlıklı ve en temiz yöntemi arıyorsanız bulduğunuzu söyleyebiliriz.

Bir erkeğin boşalma süresini katlayarak arttıran sprey formundaki geciktiriciler ideal orgazm süresini erkeğe sunmakla kalmayıp arzu edilen maksimum süreye ulaşılmasını sağlar. Bu yüzden de kadınlar içinde etkin bir cinsel yaşam mümkün hale gelir. Boşalma süresi kısa olan bir erkeğin partnerini tam manasıyla mutlu edebilme ihtimali olmadığı gibi tatmin noktasında her iki tarafta cinsellikten istediğiniz alamaz.

Geciktirici spreyler ile daha uzun süre cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici spreyler nasıl kullanılırda son derece geniş bir erkek portföyüne hitap ediyor. Sprey formunda oluşu ve bu güne kadar çıkan geciktiricilerle tam anlamıyla özdeşleşmemesi bunun sebepleri arasında gösterilebilir. Oysa kullanımı gerçekten klasik olduğu kadar kolaydır.

Geciktirici sprey kullanımıereksiyon halindeki penisin üzerine sıkılmak suretiyle gerçekleştirilir. Kullanım dozu olarak 4-5 püskürtme yeteri düzeyde bir ilişki kalitesine sebep olacaktır. Baş kısmından başlayarak gövde ve etek kısmına doğru ilerlemek en doğru kullanım şeklidir. En etkili olacağı bölge ise penisin gövde kısmıdır. Dilerseniz testislerinize de sıkmanızda bir sakınca yoktur.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir