Geciktirici Sprey Kullanımı ve Kullanım Şekli Nasıldır?

 

Cinsel aktivite sırasında her şeyden önce iyi bir şekil de konsantre olmanız gerekmektedir. Cinsel aktivite sırasın da kafanızı karıştıracak ya da konsantrenizi bozacak olan durumlar dan kaçınmanız gerekmektedir. Sprey olarak tasarlanmış olan ürünlerin kullanımları aynı şekil de yapılmaktadır. Sizler de sprey kullanmak istiyorsanız bir alt paragrafımızı dikkatli bir şekil de okuyunuz.

Sprey ürünlerin den fayda sağlamak için ilk olarak ereksiyon olmanız gerekmektedir. Ereksiyon hali sağlandıktan sonra cinsel organın baş ve gövde kısımına ilişki den 4-5 dakika önce 2-3 fıs olarak sıkmanız yeterli olacaktır. Cinsel aktivite yaşanmadan önce oral yol ile aktivite yaşayacaksanız cinsel organınızı yıkamanız da her hangi bir problem yoktur. Bu şekil de de etkisi sürecektir.

İnternet sitemizden sizler de gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Firmamız bu alan da yıllardır sizlere güvenli bir şekil de hizmet vermektedir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sizler de sahip olabilirsiniz. Aldığınız ürünler den memnun kalmamanız halinde sizlere firmamız her konuda memnuniyet garantisi vermektedir.