Geciktirici Spreyler

Geciktirici Sprey Eczane Fiyatları Ne Kadar?

Cinsel yaşam hayatın hem en özel hem de bir o kadar önemli bir kısmını kaplamaktadır. Yaşam kalitesini etkilemesinin yanında fiziksel olarak sağlıklı bireyler olabilmek için düzenli bir cinsel hayat şarttır. Hayatımızın önemli bir bölümünü kaplayan cinsel hayat, ne kadar istendik ve kaliteli olursa o kadar güzel ve haz alınan zamanlar yaşanmasına vesile olur.

Fakat gerek günlük hayat koşulları olsun gerek psikolojik problemler olsun yaşam kalitesi ile birlikte cinsel yaşamı da olumsuz etkilemektedir. Bu durumun devamında ise kişiler sosyal ve cinsel yaşantılarında olumsuzluklar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Erkek bireyler kendilerini partnerlerine karşı eksik ve ya yetersiz hissedebilmektedir. Bazen de kadın erkeğini yetersiz görüp farklı arayışlara yönelebilmektedir. Bu yüzden erkek geç boşalmak için çeşitli arayışlara girebilmektedir.

Bu sayılan birçok sebep neticesinde özellikle geç boşalmak her erkeğin isteyeceği bir durumdur. Geç boşalmak için öncelikle durumun iyi analiz edilip gerçekten bir problem var mı yok mu bunu belirlenmesi gerekir. Bunu erkek bazen bir hekim yardımıyla bazen de kendi kendine analiz ederek yapmak mümkündür.

Çoğu durumda yaşanılan sıkıntı geçici bir durum olabilmektedir. Yani erkeğin geç boşalmak için çok bir çaba harcamasına gerek kalmayabilmektedir. Bunu aksi durumlarında bile geç boşalmak için uygulanacak yöntemlerin çok oluşu erkeklere bu konuda ciddi umutlar vermektedir.

Özellikle geciktirici sprey şeklindeki ürünler erkek bireyler üzerinde etkin olarak ilişki süresini uzatmada kullanılan takviye ürünlerdir. Bu tarz eczane satılan geciktirici sprey ürünler uzun süreli ereksiyon sağlarken erken boşalmayı da engeller. Böylelikle erkek birey cinsel ilişki sırasında mükemmel hazla yaşarken karşı cinsini de yeteri kadar seksüel aktiviteye doyurur. Tamamen doğal olarak üretilen geciktirici spreyler penis yüzeyine herhangi bir zarar teşkil etmez. Cildi besleyici ve tahriş etmeyi engelleyici olarak E vitamini ile zenginleştirilmiş olan geciktirici sprey ürünler dünyaca ünlü ilaç firmaları tarafından üretilmiştir.

Geciktirici Sprey Kullanımı Nasıldır?

Geciktirici sprey ürünleri genellikle cinsel ilişkiden 15-30 dakika öncesi penisin baş bölgesine püskürtme yardımıyla uygulanır. Miktarı yaşanmak istenen geciktirme etkisi ile birey tarafından ayarlanır. Haftada 6 seferden fazla olan kullanımlar penis yüzeyinde çeşitli olumsuzluklara sebebiyet verebildiğinden kullanım sayısına dikkat edilmelidir.

Eczanelerde Satılan Geciktirici Sprey İsimleri

Eczanelerde satılan birçok hızlandırılmış sprey markası varken, hızlandırılmış spreyler en popüler olanlarıdır. His kaybına neden olmayan bu geciktirici sprey sayesinde sadece cinsel ilişkiyi en az 30 dakika geciktirmekle kalmaz, aynı zamanda harika bir ereksiyon elde edersiniz. Eczanede satılan geciktirici spreylerin bir çoğu Almanya’dan ülkemize ithal edilmiş olup, 10 yılı aşkın süredir tüm kullanıcıların memnuniyeti ile satılmaktadır. Geciktirici spreye ek olarak, eczanelerde bulunabilecek birçok geciktirici sprey markası vardır. Eczanelerde satılan en iyi geciktirici sprey isimleri ve fiyatlarından bahsedecek olursak;

 • Stag 9000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Super Viga 50000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Eros Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Super Viga 60000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Super Viga 150000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Delay 48000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Super Viga 100000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Ero Marathon Geciktirici Sprey 129,00 TL
 • Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey 99,00 TL
 • Super Viga 200000 Geciktirici Sprey 99,00 TL
 • Super Viga 84000 Geciktirici Sprey 89,00 TL
 • Super Viga 750000 Geciktirici Sprey 99,00 TL

Geciktirici spreyler, Sağlık Bakanlığı tarafından eczanelerde satışı onaylanan ürünlerdir. Geciktirici sprey ürünleri alarak erken boşalma ile baş edebilirsiniz. Ayrıca daha uzun süre cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Geciktirici sprey ürünleri bu günlerde yoğun talep görüyor. Geciktirici spreyler için eczane fiyatları değişebilir.

Geciktirici sprey, ürünün son derece profesyonel kalitesi nedeniyle bu kadar yüksek talep görmektedir. Geciktirici Spreyler, uluslararası olarak bilinen ürünlerdir. Günümüzde geciktirici sprey fiyatları marka ve kalitesine göre belirlenmektedir.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir