Geciktirici Spreyler

Geç Boşaltan Spreyler Nelerdir?

Bireyler hayatsal faaliyetleri sırasında beslenirler, uyurlar ve üreme fonksiyonu gerçekleştirirler. Anlaşıldığı üzere üreme yeme, içme gibi hayatın doğal ve gerekli bir basamağıdır. Burada üreme teriminden kasıt sadece çoğalma olarak anlaşılmamalıdır. İnsanlar arzu ve hazları için de seksüel işlev yaparlar. Bu da hayatın doğallığı içinde kaçınılmaz bir olgudur. Karşılıklı yaşanması bu olguyu daha da anlamlı hale getirmektedir. Zira aile hayatının oluşumunda temel niteliği de taşımaktadır.

Fakat insanlar hayatlarının her alanında olduğu gibi seksüel alanlarında da bazı sorunlar yaşayabilirler. Bunlar çok çeşitli olmakla beraber özellikle erkeklerin yaşadığı erken boşalma sorunu bu alanda ilk sırayı almaktadır. Çok çeşitli nedenler erken boşalma sorunu yaratabilmenin yanında genellikle erkeğin psikolojik hayatı bu konu üzerinde etki etmektedir.

Erken boşalma sorunu erkeklerin gün içinde yaşadığı çeşitli olumsuz sebeplere dayanabileceği gibi, yoğun iş hayatı, iş hayatında yaşanılan stres gibi nedenler de bu oluşumu tetikleyebilmektedir. Ayrıca erken boşalma sorunu yaşayan erkeğin cinsel ilişki sırasında yaşadığı düşünce çatışmaları da olumsuzlukların görülmesini kolaylaştırmaktadır.

Görülme nedenleri olarak sayısız neden belirtilebilen erken boşalma sorunu geç boşaltan sprey ürünleri ile asgari düzeye indirgenebileceği gibi tamamen de yok edilebilmektedir. Geç boşaltan sprey ürünler sprey formları sebebi ile deri tarafından kolaylıkla absorbe edilebildiğinden etki süresi oldukça kısadır. Cinsel ilişki süresinde istenilen uzatma süresi ile doğru orantılı şekilde kullanılan geç boşaltan spreyler erkeklerin cinsel performansını artırmanın yanında bayanların yaşayacakları haz ve doyumları da maksimuma çıkarmaktadır. Dolayısı ile bu tarz geç boşaltan sprey ürünleri sayesinde bayanlar yaşadıkları cinsel ilişkiden oldukça memnun kalırlar.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir