Geciktirici Spreyler

Erken Boşalmayı Önleyen Spreyler Nelerdir?

Cinsel birlikteliklerde, erken boşalma bir erkeğin en büyük sıkıntısıdır. Korkusu süreyi ayarlayamamak, kontrolü sağlayamamaktır. Çiftlerin birbirlerine iyice sokuldukları, mesafeleri sıfırlamaya çalıştıkları, özel zamanlarda erken boşalıverirsiniz. Bu iki taraf içinde mutsuzluk sebebidir. Şimdi size tanıtacağım ürün ”erken boşalmayı” geciktiriyor. Ereksiyon halindeyken aşırı hassas olan penisin duyarlılığını azaltarak erken boşalmayı önlüyor. Ereksiyon süresini 45 dakika  kadar uzatıyor.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey isimli bu ürün, sayesinde “ne zaman boşalacağım” diye  bir endişeniz olmayacak. Rahat rahat geçirdiğiniz güzel dakikalara ve eşinize odaklanabilirsiniz. Çünkü bu sorunu ilişkiden 15-30 dakika önce penis yüzeyine sıktığınız bu sprey çözecektir. Yapılan araştırmalarda yan etkisine rastlanmamıştır, ve zararsızdır.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey isimli bu ürün, erken boşalma sorunu yaşayan, erkekler için, kalitesi onaylı dünyaca ünlü Novelties by Nasstoys tarafından üretilmektedir. 1978 den beri Novelties by Nasstoys Amerikada faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen cinsel sağlık ürünleri, üreticisidir.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey başta Amerika olmak üzere Avrupanın birçok ülkesinde en çok satan geciktirici spreyler arasında yer almaktadır. Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 ml olup ortalama 50 kere kullanılabilmektedir. Hoş kokulu aromatik çilek tadı içermektedir. Kişiden kişiye değişmekle beraber geciktirici etkisi minimum 45 dakika devam eder. Stop Ultra Maximum Delay Sprey Amerikadan ithal edilmiştir.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir