Geciktirici Spreyler

Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Sprey Çeşitleri

Erken boşalmayı engellemek için püskürtülmek üzere yapılan ilaçlardır. Aynen ağza sıkılan ilaçlar gibi bu spreyi penis bölgesine sıkılarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ucuz fiyatlara satılan ve el altından satılan ürünler sakıncalı olduğu gibi vücudunuza zarar verebilir. Bunun için ihtiyacınız yoksa kullanmamanız önerilir. Ancak ciddi bir şekilde erken boşalma problemi yaşıyorsanız ürünlerden faydalanmanız önerilir. Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış ve kaliteli geciktirici sprey çeşitleri kullanmalısınız.

Erken boşalan erkekler geciktirici sprey çeşitlerini tercih etmektedir.

Çünkü ucuz fiyata tezgah altından 40-50 TL gibi bir fiyata bu ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünler fazla bir etki göstermediği gibi derinizde hasarlara yol açabilir. Bunun için önerilen kaliteli ürünleri deneyiniz. Bu ürünlerin fiyatları biraz pahalı olabilir ancak kesin sonuçlar alabilirsiniz. Geciktirici spreyler erkeklerin bu sorununu engellemek için üretilmiş ve satılmaktadır.

Geciktirici Spreylerin Kullanımı

Spreyler penisin uç kısmına sıkılarak bu sıvının elle yedirilmesi sonucu bu bölgenin uyuşmasını sağlamaktadır.

Erken boşalma problemlerinden kurtulmak için geciktirici spreyleri tercih etmelisiniz.

Bu bölgeler yaklaşık 1 saate kadar uyuşmaktadır. Cinsel ilişkiye başlamadan 15 dakika önce sıkılması tavsiye edilmektedir. Püskürtülen sıvının elle yedirilmesi gerekiyor. Aksi halde işe yaramayacaktır. Geciktirici spreyler bu bölgede lokal anestezi görevi görmektedirler. Çünkü bu bölge ilişki sırasında sürtünme sonucu boşalmayı sağlayan bölgedir. Bu bölgenin uyuşturulması ereksiyon halinin gecikmesine neden olacaktır. Dolayısıyla erkekler erken boşalma sorununun önüne geçmiş olacaklardır. Deriniz hassas ise ilacı az kullanmanız tavsiye edilir.

Geciktirici Spreylerin Zararları

Sıvının çok sıkılması deri bölgesinde hasarlara yol açabilir. Ayrıca penisinizde tahrişlere yol açabilir. Bunun için kullanım şekline uygun olarak püskürtmeniz ve uygulamanız gerekmektedir. Gelişigüzel kullanım size zarar verebilir. Ağız ve göz temasından uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü uyuşturduğu için gözünüzde ciddi derecede zararlara yol açabilir. Fazla püskürtünce o bölgenin daha uzun süre uyuşacağını düşünmemeniz gerekiyor. Fazla kullanım sonucunda deride tahrişlere, yanıklara ve yaralanmalara yol açabilir.

 

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir