Geciktirici Spreyler

En İyi Geciktirici Hangisi?

EN İYİ GECİKTİRİCİ HANGİSİ ?

Geciktirici nedir?

Geciktirici erken boşalma problemleri olan insanların içeriğindeki etken madde olan lidokoin sayesinde gecici olarak geciktirme sağlayan ürünlerdir.

Erken boşalma problemi ülkemizdeki bir çok erkekte görülmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi sünnet olunca ten hassasiyetinin artması ve cinse deneyimsizliktendir. Geciktiriciler 1990 yılından bir çoğumuzun kullandığı ürünler haline gelmiştir. Hatta seks shopların en çok sattığı ürünlerde diyebiliriz.

En iyi geciktirici hangisi ?

Geciktiricileri en iyi ve kötü olarak sınıflandırmamız yanlış olur. Çünkü orjinal spreylerin üretimi genellikle erken boşalma rahatsızlığına göre ayarlanmaktadır. İçerisindeki etken maddenin (Lidokoin) yoğunluğuna göre geciktiriciler farklılık göstermektedir.

ÖNEMLİ UYARI : İnternetten ve perakende olarak satın aldığınız geciktirici ürünlerin Orjinal olmasına dikkat ediniz. Websitemizde orjinal geciktiricileri nasıl anlarsınız isimli yazımızı inceleyebilirsiniz…

Erken boşalma rahatsızlıkları “İleri düzey – orta düzey – düşük düzey” olarak 3 sınıfta yer alır.

Peki siz hangi geciktirici sprey yada kremi tercih etmelisiniz ?

İleri düzey erken boşalma rahatsızlığı olanlar (0-1 Dakika arasında boşalma)

İleri düzeyler için delay 48000 sprey ve delay 48000 krem tavsiye ediyoruz. Delay sprey Almanyadan ithal bir üründür. Almanyada yıllarca en çok satışı yapılan delay 48000 sprey’in artık kremide üretilmektedir. Yanlız piyasada bu marka adında satılan bir çok sahte ürün bulunmaktadır. Delay 48000 spreyin bandrollü olmasına dikkat ediniz.

Delay 48000 krem aynı şekilde Deadly shark firmasının üretimi olan sprey tercih etmiyenler için tasarlanmış bir üründür.

Orta düzey erken boşalma rahatsızlığı olanlar (1-3 dakika arasında boşalma)

Orta düzey erken boşalma rahatsızlığı olanlar için tavsiye ettiğimiz ürün Stag 90000 sprey ve kremi tavsiye ediyoruz. Almanya üretimli olan stag 9000 sprey Avrupa A.Ş nin disbiribitörlüğü ile Ülkemizde satışı yapılmaktadır.

Düşük düzey erken boşalma rahatsızlığı olanlar (3-5 dakika arasında boşalma)

Düşük düzey erken boşalma rahatsızlığı olanlar için tavsiye ettiğimiz geciktirici gazsız olan ürünlerdir. Bunlardan tavsiye ettiğimiz Scream markasının yerli üretimi olan spreydir. Düşük düzeyde olan insanların genel tercihlerinden olan spreyler gazsız olması ile penisteki hassasiyeti neredeyse hiç kaybetmeyecek şekilde etki sağlayabilmektedirler.

Özet olarak tercih ettiğiniz geciktiricinin öncelikle orjinal ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Orjinal bütün spreyler etki sağlatır. Fakat rahatsızlığınızın dakikasını ve ölçüsünü bilmeniz lazımdır.

Web sitemizde yukarıda bahsetmiş olduğum bütün ürünleri bulabilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir